top of page

ULUÇ

Uluç Vatansever

1975 Yılında İstanbul da dünyaya gelmişim. Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulun da bol aktiviteli ve sosyal bir İlkokululuk döneminden sonra Ortaokul ve Liseyi Özel Ata Kolejin de bitirdim. Üniversite eğitimimi Sakarya Üniversitesi İnşaat Meslek Yüksek Okulun da tamamladım. Tamamladım derken gerçekten de tamamladım diye biliriz. Çünkü doğa sevgimin ağır basması, ardından Betonarme hocamız sevgili Prof. Adil Işık'ın "Aman çocuklar bu bölümü okudunuz lakin unutmayın ki Beton doğanın bir numaralı düşmanıdır. İnşaa edeceğiniz yapılarda buna dikkat edin ve doğayı her daim koruyun" sözü ile bu mesleği yapmayacağımın hatta TAMAMLADIM kelimesinin kararını verdim.

 

Akabinde Medya ve Halkla İlişkiler dalında yoğun koşturmalı ve bir o kadar da stresli bir iş temposunun içine Radyo yöneticiliği ve program yapımcılığı da eklendi.

 

"Ya şimdi ? " diye sorabilirsiniz. Şimdi İsviçre'nin Zürih şehrine yerleştim. Ailemle yepyeni bir hayata yelken açtım.  

Aaaa, bir de tabii ki dostum Semih ile bu projede yani SU GİBİ SOHBETLER de  bir arada yürüyoruz.

 

Bu arada ben kendi kişilik ve karakterimden den pek bahsetmeyi sevmem. Çünkü hiçbir insan kendinden bahsederken kötü yanlarını ortaya koymaz; o neden ile  beni tanımak isteyenlerin benimle bir şeyleri paylaşarak Uluç Vatansever'in kim olduğunu öğrenme ve görmelerinden yanayımdır.

bottom of page